Zaproszenie na polowanie w Kanadzie!
Zaproszenie na polowanie w Kanadzie!
Odsłon: 9076 | Ocena: 220 | Czas: 5m 32s |


Szukaj
Dyskusja:


Zaproszenie na polowanie w Kanadzie! Oglądam programy darz bór ! Ale akurat losi i niedźwiedzi to mi szkoda jest !
To pan redaktor z łukiem stanie naprzeciw miśka, bo strzelanie z karabinu do takiego pluszaka to żaden wyczyn?
O kurcze! naprawdę super. mam nadzieję, że to nie ostatnia taka akcja bo dopiero staż zacząłem, więc do tego czasu się nie wyrobię :(.
Nie mam 18 lat :(
Tez ma dwa miski na koncie ale w Wisconsin. Latwe plowanie ale inne. Strzaly bardzo bliskie, 20-25 metrow. Hamburgery sa dobre z miska.
Już widzę ciekawe odcinki darz bór
Tydzień temu wróciłem z Kanady, polowanie na Baribale w Kanadzie nie jest żadną sztuką - wystarczy otworzyć puszkę fasoli, ewentualnie podgrzać w ognisku i poczekać kilka godzin - niedźwiedzie same przychodzą.
Super!
Wyslal e-mail Zobaczymy Czy sie zalapię😎
Uwielbiam was oglądam wszystkie odcinki lajkuje subskrybuję ale 18 nie stykło jeszcze przemek jeśli możesz o napisz odpowiedź mi i chłopakom poniżej co w takim razie czy wyjazd jest niemożliwy czy można pojechać nie dla polowania samemu ale dla frajdy z tego że jest się na nim że jest się w programie że jest się w kanadzie i że można spotkać ciebie proszę o odpowieć w komętarzu i jeśli nić moją prośbę to napiszcie na mojego meila kacperjast@gazeta.pl dzięki za informacje z filmu pozdrawiam cię przemku życzę miłych polowań i pozdrawiam wszystkich oglądających Darz Bór
Będą naprawde ciekawe odcinki:)
Ja nie mam 18 szkoda
Maze o przezyciu takiej przygody ale mimo ukończonych 18 lat nie mogę gdyż nie dołączyłem jeszcze do grona myśliwych, niestety cena również jest problemem :/
Niy mom 18 lat :(
Robi się ciekawie :D
Bym pojechał ale nie mam 18 lat