Wypalony. Magister od węgla
Wypalony. Magister od węgla
Odsłon: 153429 | Ocena: 527 | Czas: 27m 54s |


Szukaj
Dyskusja:


Wypalony. Magister od węgla Dobrzy ludzie
Cudowny czlowiek!Intelektualista,inteligencja i poswiecenie sie dla pracy,ciezkiej pracy!Nic mu nie trzeba,procz wolnosci na łonie dzikiej natury!Ma przyjaciol i suczke,ktora zmarla rodząc młode!To cios i dramat dla Pana Stanislawa!Wzruszona jestem bardzo.
A mało to magistrów pracujących poniżej swoich kwalifikacji? ? ?
bylem w tym miejscu,kilka lat temu.Byl jeden czlowiek,mowil,ze wszystko do Niemiec idzie,ale nie kojarze twarzy.Szacunek dla p.Stasia.Ci drudzy,prosci ludzie,ale swoja empatie tez maja.
2 mikrocefale i rozgarniéty, oczytany czlowiek. U tych dwóch brak empatii. Pan Stasiu ciekawy, emocjonalny czlowiek. Tych dwóch nawet nie zdaje sobie sprawy ze zyjá jak trzykrotki. Piesek bardziej wartosciowy od nich. Zazdroszczé odwagi Stasiowi.
podziwiam i szacunek dla waspanowie
filozofia życia. Coś w tym jest :) taż przeżywam te dokumenty, dostrzegając w nich jakby drugie dno :)
szacun dla wszystkich co lajki i miłe komentarze dali ... jednak jeszcze nie wszystko stracone bo wielu polaków ( co naszą domeną) większą głębię dostrzega i to piękne... a patologia zawsze się znajdzie... co do tych 18-tu osób..... nie chcę się wyrażać ..... (najsłabsze ogniwo)
Takie jest każdego życie, czy psa czy człowieka..
WOW
100% WOLNOŚCI! BEZCENNE! SZACUN!
Wielki szacunek za ciężką pracę, skromność, wytrwałość. Wolność ponad wszystko. Wolność za samotność. Wzruszenie.
to że węglarz bieszczadzki jest wykształcony już nie jest wielkim odkryciem
Szacunek dla Pana Stanisława.Posiadać takie wykształcenie , pracować tak ciężko ,żyć w tak trudnych warunkach a po robocie ,,czytanie poezji" no robi to wrażenie.
7.15 Dobrzy są. Ooo nie, tu trzeba wyższe mieć. Jak młodego człowieka nie znającego się na tej najbrudniejszej na świecie pracy łatwo ogłupić.
7.15 minuta to jakiś żart, praca życia że studia trzeba , śmiech na sali , kabaret
Wspaniały człowiek
Wspanialy dokument ukazujacy jak mylnie mozna ocenic czlowieka.Az chce sie ogladac ,a nie jakies tance z ,,gwiazdami,,Pozdrawiam.
Tak! Najważniejsza w życiu człowieka jest Wolność,,, Wolność Duszy,,,
Tylko nie każdy potrafi zrozumieć Te Zagadnienie,,,
Oto Ludzie.