TV ASTA: Zawodowcy odc. 1- kierowcy MZK w Pile
TV ASTA: Zawodowcy odc. 1- kierowcy MZK w Pile
Odsłon: 18161 | Ocena: 182 | Czas: 23m 45s |


Szukaj
Dyskusja:


TV ASTA: Zawodowcy odc. 1- kierowcy MZK w Pile Super👍wielki szacunek dla wszystkich kierowców MZK.
Chyba najlepsza produkcja asty
kierowca spowiednik chyba nie ma czasu na jazdę jak on cały czas gada z pasażerami patrzy na twarz oczy to kiedy on ma czas na jazdę a mistrz daj Boże chcielibyście jechać z 65 letnim kierowca bo ja nie
Teraz czas na film o operatorach maszyn leśnych
Super materiał Pan Alojzy super człowiek jak i reszta kierowców.Pozdrawiam
Świetny odcinek. Oby było więcej takich w przyszłości, uświadamia o rzeczach, o których nie miało się wcześniej pojęcia : )
Pozdrowienia dla kierowców
super program pod wzgledem merytorycznym. Ciekawa rozmowa. Materiał pieknie zrealizowany. Brawa także dla operatorów. Super ujęcia na długiej lufie, dużo portretów. Ładnie pomontowane. Chce się oglądać ;) świetne.
Gratulacje!!! Świetny pomysł i realizacja!
Fajnie, profesjonalnie zrealizowany materiał, wow
Bardzo fajny program przedstawiający życie publiczne zawodów (zawodowców), o których na codzień nie zastanawiamy się, jak działają. Do tego ciekawe zdjęcia i kadry obrazujące część rzeczy przedstawionych, w tym ładne wielokadrowanie sceny. I oczywiście są przedstawieni ludzie, wykonujący dany zawód. Oczywiście nie każdy charakter jest przedstawiony, ale daje to ogólny wgląd do problemów, z jakimi dany zawodowiec musi się mierzyć. Może następnym razem pilscy listonosze, pracownicy MECu ec cetera?
Swietny program! Czekam na nastepne odcinki.
Marcin rewelacja , program też ciekawy ,czekam na następne odcinki
Fajny program.