Przystanek Bieszczady LIVE - niereżyserowane spotkanie z Zygmuntem Furdygelem ( Zygmunt Furdygel )
Przystanek Bieszczady LIVE - niereżyserowane spotkanie z Zygmuntem Furdygelem ( Zygmunt Furdygel )
Odsłon: 191126 | Ocena: 705 | Czas: 15m 46s |


Szukaj
Dyskusja:


Przystanek Bieszczady LIVE - niereżyserowane spotkanie z Zygmuntem Furdygelem ( Zygmunt Furdygel ) Gdzie dokladnie pan Zygmunt stacjonuje? ;)
kuzwa oni tam wody nie mają? niedziela to by sie umył świniak
https://pomocsieliczy.pl/target/view/705
Super człowiek !!!
Teraz to wielki aktor z typa🤣🤣🤣🍻
niedziela,a lapy brudne i ubranie uswinione
byłem widziałem, chłop prosty jakich wielu, głupie ludzie znoszą mu sporo butelek w nadziei, że coś mądrego opowie. A ten ma ubaw i odsprzedaje te flachy po układzie. Węgla nie wypala, widać było po leżących i przesuszonych kłodach. Reklamuje węgiel i dostaje tantiemy. haha
byłem tam i poznałem Pana Zygmunta spoko Gość :)
Fajny gość. Jestem drwalem z 20-to letnim stażem . Muszę sobie tam robotę znaleźć na sezon chociaż. Robiłem i w Pirenejach i w Beskidach to teraz pora na Bieszczady.
i dziadek ma frajde!!!
Zygmunt,mowie ci te KATI]PITALISCI to SKUR.......NY.
nir znam go osobiscie i nic nie moge powidziec tym bardziej,ze nie moge zrozumiec co mowi
Powinno być "Bieszczadów", bo bieszczad = beskid i dziwnie brzmiałoby "Pozdrowienia z Beskid", ale często się spotyka u turystów "Pozdrowienia z Bieszczad"chociaż słownik języka polskiego dopuszcza i tę drugą formę, ale tak ubocznie. Takie nakręcanie "niby filmów" o Bieszczadach to zwykłe hochsztaplerstwo . Bieszczady to nie wypał węgla, nawiedzeni "prorocy"i tzw. "zakapiory". Bieszczady to jak wszędzie ciężka praca, ciężka codzienna szarość bytowania. inny jest tylko cudowny krajobraz, który staje się niestety codziennością dla tych co tutaj mieszkają i żyją od lat. Frapujący (bo jest frapujący)nie tylko dla kilkudniowych przybyszów. Ta "inność".to są pozory. Bieszczadów nie trzeba nieudolnie reklamować, bo same w sobie są reklamą. Wspaniałe krajobrazy i to wszystko i aż wszystko . Życie jak wszędzie- uciążliwa gonitwa za chlebem, taka sama jak w Warszawie , Krakowie, czy Katowicach i każdej innej miejscowości w Polsce. Te filmy i reportaże to blichtr, który bardzo wielu chwyta i bierze za prawdę. Tak nie jest.
Super gość. Oby jak najdłużej w zdrowiu żył.
pozdro dla antka , liska i zggmunta
Pan Zygmunt to jest gość! :D
typowy czeresniak szok
zajebiste
Krosno moje okolice <3
0:40 sun day to pierwszy dzień tygodnia- święto babilońskie ! !