Przed podróżą do miasta - Klan z Alaski - Discovery Channel
Przed podróżą do miasta - Klan z Alaski - Discovery Channel
Odsłon: 14080 | Ocena: 26 | Czas: 1m 50s |


Szukaj
Dyskusja:


Przed podróżą do miasta - Klan z Alaski - Discovery Channel Kim WY jesteście żeby dyktować innym jak mają żyć????? jak im się takie życie podoba i sie dobrze czuja w tym środowisku to wyłącznie ich spraw ;)
Why don't pull tooth ???! It's importont for beauty and health !!!
Typowi amerykańscy "bohaterowie ".Tam jest potrzebny dobry psychiatra i psycholog bo to patologia . Dorastające dziewczyny śpią z braćmi bykami ,wszystko w kupie jak na melinie .Ciekawe czy się będą rozmnażać między sobą wkrótce.Niektórzy "politycy "by to z pewnością poparli :)
Oni są nienormalni, niby chcą uciec do dziczy przed cywilizacją i jej zdobyczami a jednak budując dom na wyspie ciągle ją udoskonalają, tzn budują sobie "cywilizacyjne wygody" Podłączają prąd. Jeśli tak na prawdę chcieli by żyć jak dzikusi w dziczy powinni na stałe mieszkać w jakiejś ziemiance i wszystko robić tak jak ludzie sprzed kilkuset lat. A nie co chwilę widzę, nowe wiertarki, piły motorowe, motorówki, łodzie z nowoczesnym systemem nawigacji, spawarkę, szlifierki agregaty prądotwórcze i inne nowoczesne urządzenia. Ba nawet mają samochód.
Dojdzie do tego, że będą mieli prąd na stałe, sprowadzą telewizor i będą sobie całymi dniami oglądać tv, a od życia w dziczy od życia np. na wsi będzie ich odróżniać jedynie miejsce przebywania.
Nie trzeba mieszkać na Alasce by doświadczyć życia w dziczy, wystarczy wyjechać w Bieszczady i tam wybudować dom. Wyjdziesz z domu w Polsce i też masz szanse spotkać wilka lub niedźwiedzia i to w centrum Europy.

Jak dla mnie to jest "Banda Debili i Ułomów" a ten Bear to już całkiem pojebany, oni po prostu uciekają przed innymi ludźmi a to nie jest normalnie, nieprzypadkowo ludzie na Alasce często są nieprzyjaźni, gdy często tam uciekli i mają niejasną przeszłość.
Lipa i tyle.
Banda Debili i Ułomow. Najwiekszy świr z nich wszystkich to ten rudy bear , co za ludzie
boys going to town!!!gabe,my man!!more.