Plusy i minusy życia w Kanadzie
Plusy i minusy życia w Kanadzie
Odsłon: 144009 | Ocena: 1001 | Czas: 23m 35s |


Szukaj
Dyskusja:


Plusy i minusy życia w Kanadzie Kanada jest przegrana za szatańskie GMO. W Kanadzie trzeba mieć więc stalowe zdrowie, które nie polegnie na styku z tym gównem GMO.
Spędziłem w Kanadzie prawie dwa lata Piękny kraj mnóstwo zalet
ludzie otwarci kontaktowi. B.C to isty sportowy raj plac zabaw Ocean Góry w mieście Vancouver
Whistler ma niesamowity klimat.
Kanadole to takie wieśniaki przy Europejczykach troszkę ale każdy gruby chudy zawsze ma ładne zęby mają dobrą opiekę dentystyczną ;0)
Dobrze się zarabia starcza na fajne i przyjemne życie ale tylko z rozwojem poziomym ciężko o pionowy ale jest możliwy.
Minusy to skandaliczne ceny nieruchomości i odległości oraz mino szybko nawiązanych znajomości są one bardzo płytkie
bardziej są to kompani dobrej zabawa a niżeli koledzy.
Kanada piękny kraj dla odważnych i twardych
Jedyne miejsca do życia w kanadzie to montreal mimo że się mniej zarabia i po francusku, i prerie alberta sask, mili uczciwi ale zimno w pizdu 10miecy w roku,vancouver i a toronto gta to na serio wyścig szczurów jedyni co majom cel w życiu to ci którzy pszyjechali za kasom a z czasem i tak pszestaje być istotne a te pokolenie młodych co sie wychowuje to jedyny cel żeby zarobić i wydać na niepotrzebne gówna, niemyslac o rodzinie,i miłości, i o prawdziwych pszyjaciol, najcenniejsze zeczy od życia tam nie istniejom. Bylem urodzony w toronto ale dzięki Bogu mieszkałem jako dziecko w pl i jusz m8 to z głowy nie wyszło. Na dzień dzisiejszy żyję w Polsce i nie żałuję
Wróćcie koniecznie! :( dopiero co znalazłam Wasz kanał, przeprowadzam się do Kanady pod koniec września :(
chyba tylko polacy hejtują wszystko i wszędzie - i mam na myśli komentujących ten film. Tematem filmu są minusy życia w Kanadzie i nie ma nic złego w tym, że takie minusy są i ktoś o nich mówi. Lepiej zakładać klapki na oczy i udawać, że wszystko jest lepiej, bo jest lepiej niż w Polsce? Są zalety i wady - i o tych wadach też chcę słyszeć. Rzygać mi się chce od niepoprawnych optymistów i innych kurwa kołczów/mentorów.
Hej mieszkalem kiedys w Kanadzie, teraz mieszkam w UK. O wiele mniej w Kanadzie jest rasizmu i ksenofobii (porownuje przeszlosc do terazniejszosci ale mysle, ze nadal tak jest bo Canada to mlody kraj emigrantow). To plus, natomiast minus to odleglosc i pogoda. Z Anglii mozna leciec do Polski za 19£ a podobno sa promocje ze i za 9£ (poza sezonem). Niestety Kanada kopiuje blad Europy i w swoim lewicowym liberalizmie sciaga tez takich immigrantow ktorzy sie nie asymiluja.
Z minusami sie bardzo duzo zgadzam sie z Wami mam sama krewnych i moj partner ma tam rowniesz swojich krewnych jak i rodzicow , siostre , szwagra i bratanka . Kanada jest cholernie droga , wyemigrujcie do Niemiec na poludnie Niemiec tereny jeziora Bodynskiego polecam.
Wytrzymalem 5 min ... jak to tu sie mowi " waste of time "
Madry Polak po szkodzie! Dla porownania w Australii wizyty do lekarzy GP (nie specjalistow) sa bezplatne rowniez X ray i badania laboratoryjne.Poza tym tez widzialem tutaj te 4 xstop.Wasze wideo jest dobrze zrobione tylko ten wiatr ,pozdrowienia z Queensland !!!
Jak drogo to wracajcie do Polski. Zarabiacie w dolarach a liczycie jak byście mieli wypłatę z Polski.
sluzba zdrowia nie jest darmowa, zaplaciliscie za nia w podatkach
No to wracajcie!!!
Stay away from Canada. There is no life here. Yes people are nice here and yes customer service is the best and yes I can get designer clothing at good prices but that's not enough. I am Canadian polak born and raised here in Canada, both my parents are polish. Canada is much different than when my parents immigrated in the 70's. Before it was great now it's hard. And good luck if you have no one here because you will not make it if you plan on immigrating from PL. I work for the Canadian government specifically Immigration and I know what I am talking about. Unless you are a refugee you will find it hard. I am moving to Poland in a few years. There is no life here. You guys have been warned. Money isn't everything, happiness, health and friendship is more valuable for me. Peace bitches!
Plusy - pieniądze Minusy - W Kandzie.
raaany, same minusy, wszystko jest złe! Boże, jakie marudy :( miałam Was dosyć w 1/3 materiału!
Jakim dokumentem tożsamości posługują się osoby nieposiadajace prawa jazdy? Paszport? Dowód? Health card ( o ile w ogóle się taką ma)? 🤔 💁🏽
Jakie trzeba spełniać warunki aby pracować jako ratownik medyczny w Kanadzie?
I polakowi wszędzie chujowo...
W Polsce powinne być kary za zaśmiecania środowiska m.i.lasów i to dosyć wysokie naprawdę jest tragicznie.
Więcej filmików :)