KANAPKA DRWALA W MCDONALD'S - KTÓRA NAJLEPSZA? TEST
KANAPKA DRWALA W MCDONALD'S - KTÓRA NAJLEPSZA? TEST
Odsłon: 120193 | Ocena: 2993 | Czas: 9m 3s |


Szukaj
Dyskusja:


KANAPKA DRWALA W MCDONALD'S - KTÓRA NAJLEPSZA? TEST Właściwie ten suchar ma więcej sensu niż się może wydawać. Na dworze jest zimno w nocy z braku ogrzewania (czyt. słońca), więc się ochładza :D Właściwie to jest powód, dla którego powietrze jest chłodne rano :)

A Drwal to najbardziej przereklamowana, przechwalana kanapka w jaka kiedykolwiek istniała. Nie jest zła.. jest po prostu przeciętna i jakoś mega dobra nie jest. Nie zmienię swojej decyzji sprzed roku, zwłaszcza, że w tym też kupiłem aby ją sprawdzić. Niestety okazało się, że kanapka wciąż nie urywa tyłka. Jest dobra, łatwo szukać lepszej. Nawet w samym Maku. Czisburger. Tak. Czisburger jest lepszy od Drwala. Tańszy i mniejszy, ale i tak lepszy. WieśMac to samo. A u konkurencji i tak nic nie przebije Grandera. Najlepsza kanapka na świecie, jaką kiedykolwiek jadłem. I TO Z KURCZAKIEM!?!? A to właśnie z wołowiny słyną burgery. Ale KFC udowodniło, że kurczak może być lepszy od soczystej wołowinki ;) Grander i Zinger. Najlepsze kanapki w moim życiu.

A co do frytek, to nie dadzą za 5zł ich, skoro te same frytki bez dodatków kosztują powyżej 6 ;) To są duże frytki polane dwoma sosami oraz prażoną cebulką. No a Magdonalds do tanich miejsc nie należy ;)

Ciekawi mnie skąd ta różnica w wadze Drwala zwykłego i na ostro. Bo jedynce co różni te kanapki, to to, że 1/3 sosu jest pikantna w Drwalu na ostro i dodatkowe są papryczki jalapeno. Więc sam sos i papryczki nie mogą czynić takiej różnicy.

Kurczaki w McDonalds SĄ lepsze od tych w KFC. Ale kurczaki. Nie kotlety z kurczaka, nie w kanapkach. Tych panierowanych kurczaków w Granderze czy Zingerze nie podrobi żadna kanapka, nawet z wołowiną czy topionym serem w panierce. Ale Chicken Box >>>>>>> Kubełek w KFC. Z wielu powodów. Darmowość sosów, dowolność komponowania i smak. Chicken Wingsy to sztuka. Stripsy też lubię, ale jak kupuję, to same Wingsy bo są świetne. Chociaż teraz mam ochotę na kurczaki z KFC xD Ale i tak wolę Grandera. Smaczniejszy. A, no i Chickenboxy są tańsze niż Kubełki. W KFC nie mogłem zdecydować który kubełek wziąć, bo zawsze musiałem się czegoś wyrzec. A w Maku, to mógłbym sobie sam dobrać składniki na jakie mam ochotę. Ale mmm, Grander... chyba se jutro kupię.
to cię zaskocze ja wole kurczaki z mc a z kfc ich nie lubię
Ja pszy twojch filmach głodny się robie i musze. Zrobić żarcie
Mój kolega eryk
Chujowe są te drwale
Ja jestem jednym z tych
Ja lubię kurczaka z maka i z KFC też ale wole z maka... Krycha czekam na odpowiedź mam już dla CB argumenty 😁
wolisz kurczaki z mc ? przecież KFC od tym względem to lider
ejjjjjjj no jak można nie lubić drwala z kurczakierm ???!!!!
Moj kolega jest fanem kurczaka xd
Znam taką osobę co wperdala mc chickeny i zażera się nugetsami z sosem musztardowym. No serio nic innego tej osobie nie smakuje.
Lol Przez moment myślałem ze samuraj to chwytak z tym kubełkiem od żarcia na głowie xD pod koniec filmu
Drwal je DRWALAXD.
Przyjmij mi piątkę bo tylko kanapki z kurczakiem jem☺
Drwal jest najlepszą kanapką jaką jadłem w życiu! Czemu ona niezostanie na zawsze!!!!!
Zapomnieli dodać cebule prazona :D
Ja tam lubię tego z kurczakiem!
tematyką ogólna spożywczą????!? XDDD powiedz po prostu że wpierdalasz kanapki
Przybij mi piąteczke
Ja jak jem drwala na ostro to też się tak rozczulam😂